کلینیک ساختمانی و آشپزخانه محمدی • فروش رسمی محصولات روشویی گلنز در مازندران و ساری

فروش رسمی محصولات روشویی گلنز در مازندران و ساری

 

شرکت بازرگانی زرین از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه واردات کابینت PVC و توالت فرنگی آغاز نموده است ، و محصولات خود را با مارک YATO  و GLANZ به بازار عرضه نموده

و در این حین به کار فرهنگ سازی استفاده از این محصولات اهتمام ورزیده است و روز به روز در تنوع محصولات خود و بالا بردن سطح کیفی محصولات کوشا بوده است و از سال 1390 پس از نوسانات شدید نرخ ارز اقدام به تولید کابینت PVC  در زمینی به مساحت 7000 متر مربع با جدید ترین ماشین آلات اروپایی نموده است.


کلیه کابینتها دارای پایه های ریگلاژی می باشد و از مزیت رنگ آمیزی برخوردار میباشد. تمامی کابینت ها دارای ضخامت 16 میلی متر و از لولاهای آرام بند از جنس استیل برخوردار میباشد.


فرنگی های یاتو دارای استاندارد واتر مارک بوده که بهترین نوع استاندارد در زمینه چینی بهداشتی میباشد. داخل مخزن و مجرای فرنگی های یاتو لعاب داده میشود که این کار سبب تخلیه آسان تر و عدم جرم گیری ، بو و قارچ می گردد .


این بازرگانی اکنون با توجه به رقابت فشرده و حق انتخاب بالای مشتری در بازار، هدف اولیه خود را برآورده نمودن نیاز مشتری و جلب رضایت آنان قرار داده است و در عرضه محصولات کیفی علاوه بر رقابت با تولید کنندگان مطرح توانسته است از لحاظ کیفی و ارزشی بازار داخلی را بی نیاز از این محصولات نماید.

کلینیک ساختمانی و آشپزخانه محمدی نمایندگی فروش محصولات در استان مازندران و مرکز استان میباشد

 

ارسال شده در دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱:۱۵ قبل ‏از ظهر توسط Modir_site